Kā ietaupīt naudu

Nekādu vainas sajūtu, nekādu vainu. Vienkārši praktiski rīkojas, kā ietaupīt naudu reālajā pasaulē. Saņemiet precīzas stratēģijas un skriptus, lai šodien ietaupītu naudu.

Cilvēki bieži maldina mani nepatikšanas par ultrafrikriem/padomiem unsodrējiem par dzīvesveidu, kuriem nav naudas līdzekļu, kas nevarētu būttālāk no patiesības.

Patiesībā Es esmu šeit, lai teiktu, ka ietaupījums ir būtisks dzīvespamats bagātajai dzīvei. Tas mums ļauj ieguldīt naudu un palīdzēt mūsunaudas izaugsmei, arī par to, ko mēs vēlamies nākotnē (piemēram,mācību iestāžu mācīšana bērniem, dodoties kosmosā ar Jeff Bezos, kasir maksa par mājām, kāzu izdevumi u.c.).

Naudas taupīšanas psiholoģija

Uzkopšanas pakalpojumi tiek nodrošināti katru dienu, arī pēcpieprasījuma ir pieejama šāda ērtība: modināšanas zvani.

Tik daudz, cik tas nozīmē, daudz padomu ir vienkārši briesmīgi. Un,pateicoties Google un SEO, bieži ir grūti atšķirt labo padomu nosliktajiem.

Tomēr veids, atpazīt krāpšanu, ir atcerēties vienu lietu:

Slikti naudas taupīšanas Padomi paļaujas tikai uz gribi.

Ko es ar to domāju? Piemēram, ir jāpērk latiņas, jauka, brīnišķīgi$četrkārti, ko saviļņoja liberāla mākslas māsa/aktiera mīlošasbruņuvestes.

Daudzi augļu un dārzeņu nozares eksperti jums pateiks, ka ir jāpārtraucto iegāde/spiegošana/kafijas/kafīda lietošana, ko jūs varat ietaupīt norīta 3 vai 4 ASV dolāru dienā, sasniedzot aptuveni 700 ASV dolāru gadā.

Lai arī šie Padomi varētu likties labs veids, ietaupīt naudu, taspatiesībā ir pilnībā noraidīts.

2 pamatojums:

Mums KATRU DIENU ir jāizdara izvēle. Neatkarīgi no , cik lielu mumspatīk Starbucks karamele ar dubultlatītēm, apzināti liega mums likās, kamēs jūtamies, vai arī, ja mēs ievirzīsim kafijas veikalu ceļā uz darbu,mums ir jāizmanto mūsu ierobežotā griba, pirmkārt, no rīta, katru dienuuz visiem laikiem.

Pat tad, ja mēs esam veiksmīgi, mēs neieguldām naudu, ko esamietaupījuši. Apsveicam! Jūs esat izlaidis no rīta kafiju katru dienu 365dienas. Vai jums ir 700 asv dolāri, vai ne? Iespējams, 3/dienānepietiek ar to, ka mēneša beigās ietaupīt līdzekļus. Ja vien neesatpilnībā atmetis 3 ASV dolāru katru dienu vairāk darba un stresa nekājūsu dzīvē.

Kas liek mums atgriezties pie 1. punkta. Un pat tad, ja jūs saglabāsit 3ASV dolārus dienā, to izdarīt? jūs to ievietojat? Ir viegli redzēt, tas kļūst daudz sarežģītāks, nekā to liek kafijas meistars.

Labās ziņas ir, ka jūs varat ietaupīt naudu, daudz vairāk nekā 700 ASVdolāru gadā, bez vainas un ikdienas vilšanās.

Labākais veids, ietaupīt naudu

Kad mēs pārņemam mazās darbības dzīvē, mēs ignorējam lielāsuzvaras, kur mēs varam ietaupīt un nopelnīt visvairāk.

Ja vēlaties ietaupīt naudu, neatsakoties no skaistām lietām dzīvē, kasjums patiešām patīk, piemēram, pēc iestatnēm vai Uber rides, jums irjāpievērš uzmanība diviem aspektiem.

Finanšu automatizēšana likvidējiet priekšstatu par to, ko darīt arietaupījumiem

Gūt lieliskus nopelnus vieglāk ir nopelnīt 30 ASV dolārus dienā, nekāietaupīt 3. dienā

Bez šaubām, tie ir divi lielākie spēļu žargi, kad runa ir par naudastaupīšanu, nevis nošķeltiem kuponiem vai braucot pilsētā, lai atrastulētākas gāzes stacijas vai ko citu.

Kad jūs automāt savas finanses un koncentrējaties uz lieliskajiemuzvarētājiem, jūsu ietaupīšanas un ieņēmumu pieaugums būs gandrīztūliņ. Un labākā daļa: jūs varat izdarīt visas šīs lietas dažu stundu laikā,un tad jums nekad par tiem vairs nav jādomā.

Šeit ir 5 naudas ietaupījumi, kas ietver vienu vai abus no šiemaspektiem.

Naudas ietaupījumi Win # 1: finanšu automatizēšana

Mēs nevaram regulāri ietaupīt naudu, jo katru mēnesi tiek tērēta naudapar mūsu krājkontiem.

Tāpat uzšķirīgi, lieliski piegriezīgi 12 stūros, mēs varam likt nauduietaupīt vienreiz vai divas reizes, bet, ja mums ir jāpieņem lēmums PARkatru maksājumu, mēs paliekam līdz pat neveiksmei.

Tieši tāpēc automatizētās finanses darbojas tik labi. Jūs varat sākt savufinanšu dominēšanu, ja sistēma ir pasīvi kaut ko darīt. vietā, domājotpar glābšanos katru dienu, iestatiet to un aizmirstiet par to.

Lai to izdarītu, jums ir nepieciešama tikai viena stunda, lai veiktu tālāknorādītās darbības.

1. darbība. maksājumu iestatīšana, lai tās tiktu nosūtītas jums mēneša1. datumā

Tiek pieņemts, ka tiek samaksāts mēneša 1. datums. Ja ne, tadatbilstoši koriģējiet dienu.

Zvaniet uz kredītkarti, elektrisko uzņēmumu, interneta pakalpojumusniedzēju, Netflix, lai ko arī. Šī opcija savieno procesu un ļauj jums zināt,kad jums ir jāmaksā tieši rēķini. Jūsu kontu korekcijas mēnešos var būtpāris mēnešu laika norēķinu, taču pēc tam būs netraucēta.

2. darbība. ievietojiet naudu 401 k apmērā

Pirms jūsu norēķinu konta saņemšanas pārbaudiet, vai jūsu 401 k plānsir izveidots kopā ar darba devēju un vai jums vismaz ir jāmaksāpietiekami daudz naudas, lai apkopotu darba devēja atbilstību. Tasbūtībā nozīmē, ka par katru (pirmsnodokļu!) dolāru, ko sniedzat savamuzņēmumam, tiks piemetināti arī pieci centi, 10 centi u. t. t. t.).

Tas nodrošina, ka pilnībā tiek izmantotas bezmaksas naudas no jūsudarba devēja. Ļausim tiem palīdzēt jums ietaupīt vairāk naudasaiziešanai pensijā.

3. darbība. pārbaudes konta automatizēšana

Tiklīdz maksa par jūsu maksājumu tiks ieskaitīta jūsu pārbaudes kontā,tagad nauda tiks piešķirta 4 dažādām vietām.

Roth IRA: tāpat jūsu 401 k, jūs vēlaties pēc iespējas vairāk atteikties.Summu, ko jums ir atļauts izmaksāt, laiku pa laikam var palielināt.Pašlaik katru gadu var palielināt līdz 5000 ASV dolāriem.

Uzkrājumu konts: šeit ieteicams izmantot subtaupīšanas kontusilgtermiņa mērķiem, piemēram, kāzām, atvaļinājumiem vai mazākumaksājumu jūsu mājā (vairāk par to vēlāk). Daudzas bankas piedāvāiespēju savā parastā uzkrājumu kontā izveidot mazākus subkontus, kasir ideāli piemērotas mērķu iestatīšanai.

Kredītkarte: automātiski veic maksājumus par periodiskiempakalpojumiem, piemēram, Netflix, Birchbox un sporta spēlēm, kasizmanto jūsu kredītkarti. Turklāt, ja jums ir 401 k un Roth IRA vērtība,jums šeit tiks tērēta pietiekami daudz naudas līdzekļu tērēšanai tādāmlietām gadījuma rakstura un izklaides pirkumus, ko vēlaties veikt.

Piesakieties savas kredītkartes vietnē un iestatiet automātiskosmaksājumus, izmantojot jūsu pārbaudes kontu, tāpēc jūsu kredītkartesrēķins tiek atmaksāts katru mēnesi. Varat būt drošs, ka jūsu čekā būspietiekami daudz naudas, jo esat jau iestatījis automātiskosmaksājumus ar visu citu.

Dažādi vekseļi: tie ir rēķini, ko nevar izmaksāt ar kredītkarti, piemēram,īri, elektroenerģiju, ūdeni un gāzi.

Iestatiet to , lai jūsu pārbaudes konta darbība automātiski tiktunovirzīta uz šīm četrām jūsu bankas tīmekļa vietnes apgabaliem, vai arīvarat zvanīt bankai un nodrošināt, lai tās to darītu jums. Varat doties arīuz personu, kārtojiet savus kontus un izveidot jaunu draugu.