Vai man ir nepieciešams kredīts?

Attiecībā uz naudas aizdevumiem ņēmējiem, kuriem ir augstas procentu parādsaistības, pārfinansēšana var būt labs risinājums, lai ietaupītu naudu par procentiem. Taču, ja vēlaties izmantot arī kredītkaršu parādus,jo īpaši jūsu problēmas varētu būt studentu aizdevumu procentu likmes. Kredītkaršu procentu likmes var būt ļoti dažādas, taču tās var viegli būt no divkāršā cipara līdz 20 procentiem.

Kas ir privāts aizdevums?

Personīgie kredīti, kas pazīstami arī kā nenodrošināti aizdevumi, varpalīdzēt finansēt lielus izdevumus vai konsolidēt parādu, neprasot izmantot nodrošinājumu. Tas atšķiras no nodrošinātā kredīta, kurā jūs kā kredītu varētu izmantot savu automašīnu vai māju. Saistību neizpildes gadījumā aizdevēji var izmantot nodrošinājumu, lai atgūtusavu naudu (piemēram, repo darījumu vai mājokļa gadījumā – nelaišanatirgū).

Tā kā personīgie aizdevumi nav nodrošināti un tiem nav nepieciešaminodrošinājums, tiem parasti ir augstākas procentu likmes nekānodrošināti aizdevumi. Tomēr personīgie aizdevumi piedāvā daudzlabākus procentu likmes nekā kredītkarte. Atkarībā no jūsu kredītspējas,iespējams, varēsit iegūt pieejamu procentu likmi.

Kad izmantojat personīgo aizdevumu?

Personīgo aizdevumu var izmantot dažādām lietām – atšķirībā nostudiju kredīta vai hipotēka – personīgo aizdevumu var izmantot personisku iemeslu dēļ pēc saviem ieskatiem. Personīgie aizdevumi var piedāvāt piekļuvi kapitālam, taču tie lielā mērā atšķiras no tāda veida kredīta, kāds izmaksā dienas naudu.

Aizdevumu dienas aizdevums parasti ir īstermiņa korekcijas. Nauda ir pieejama ātri, un atmaksas noteikumos ir augsta procentu likme.Turpretī personiskus aizdevumus parasti izmanto ilgtermiņa iegādei,piemēram, parādu konsolidācijai vai vietējai remontam, un tiem ir daudz zemāki procentu likmes, kas tiem ir pievilcīga iespēja tiem, kamvajadzīgs liels kapitāls.

Taču galu galā privātais aizdevums joprojām ir parāda veids, un tovajadzētu rūpīgi izmantot. To nevajadzētu izmantot, lai finansētu šosapņu atvaļinājumu vai kāzu ceremoniju (lai gan internetā tiks veiktaizpēte). Skaidras naudas saglabāšana šiem pirkumiem ir daudz gudrākaizvēle.

Viens no labākajiem veidiem, kā izmantot personīgo aizdevumu, irnostiprināt augstas procentu kredītkaršu parādus. Dažām kredītkartēm ir augstas procentu likmes no 10 līdz 20 procentiem.