Vai atkal ir Marta trakums ?

Tuvojoties pavasarim un jaunām plāksnēm, ir grūti turēties piejaunākajiem mūsu iecienītākajiem automobiļu ražotājiem pieejamajiempiedāvājumiem.

Saskaņā ar 1lizings auto kredītēšanu tolaik 2015. gada marts bija vislabākais mēnesis, kurā šis gadsimts bija reģistrēts automobiļu pārdošanai ar gandrīz puslīdz pusa miljoniem automobiļu, kas bija 6% salīdzinājumā ar IEPRIEKŠĒJO gadu.

Bet, lai gan automobiļu pircēji var kļūt par jaunām plāksnēm un jauniemmodeļiem par to, labāk izmantot automobiļu cienītājus, kuri zina, ka irdaudz lielāka vērtība attiecībā uz lietotu automašīnu, ir jāpārliecinās parto, ka vecāks modelis ir labs pirkums? Ja esat kāds, kurš nav gatavsmaksāt par jaunu zīmolu, bet joprojām patīk ideja par gandrīz jaunutransportlīdzekli, padomājiet par modeļiem, kas tūlīt tiks aizstāti.Piemēram, 2016. gadā S90 rezerves aizstājējs (S90) būs S90.Tirdzniecības aizliegums uz augšu un uz leju valsts vēlas piedāvātlieliskus piedāvājumus par modeļiem, kas redzēs jaunāku versiju uzaugšu ne pārāk tālā nākotnē.

Zīmju maiņa notiek gan martā, gan septembrī. Tāpat arī automobiļutirgotāji vēlas šajā laikā mainīt krājumu apjomu, lai varētu izmantotjaunas plates. AA mums saka, ka, ja esat 10 000 jūdzes gadā, šī gadatrešā gada beigās vidējais jaunais automobilis būs zaudējis aptuveni60% no vērtības. Ja vēlaties atjaunināt savu mašīnu uz jaunākumodeli, bet joprojām skatāties uz jūsu vietni, kas ir jau vairākus gadusvecs, ir svarīgi, lai tiktu iegūta pārliecība par to, ka jūsu acs ir pareiza.

Šeit, Zuto, mēs nodrošinām bezmaksas transportlīdzekļa novērtēšanuun vēstures pārbaudes jebkuram transportlīdzeklim, ko plānojatiegādāties. Mēs jums nosūtīsim arī pārbaudes diska padomu sarakstu,pirms veicat kaut ko izmēģinājumā.