Līzinga Process Soli pa Solim

Auto līzings ļauj jums vadīt jaunu transportlīdzekli, nemaksājot lielu summu skaidrā naudā vai ņemot kredītu.

Lai paņemtu auto uz līzingu, jūs vienkārši veicat nelielu pirmo iemaksa – mazāk nekā 20% no automašīnas vērtības, pēc tam seko ikmēneša maksājumu uz noteiktu termiņa. Kad termiņš beidzās, jūs atgriežat automašīnu.

Auto līzingam ir daži trūkumi

• Jums nav sava auto, kad jūsu nomas termiņš beidzās. Jūs būtībā īrējar, nevis pērkat, auto. Tātad jums nav kapitālu automašīnā izmantot pret iegādājoties citu transportlīdzekli.

• Laika gaitā, saka 10 gadus, izmaksas līzinga vairākas automašīnas, visticamāk, pārsniegs pirkuma cenu jaunu vai lietotu automašīnu.

• Nomas noteikumi var veikt stāvas sodus. Jums var nākties maksāt soda naudu, ja:
-Jūs skaits pārsniedz jūdžu savā nomas līgumā.
– Tu nespēj saglabāt interjeru un eksterjeru automašīnas labā stāvoklī.
– Jūs vadīt automašīnu grūti un nodarīt būtisku nodiluma automobiļa veiktspēju un izskatu.
– Jūs vēlaties atgriezt automašīnu pirms jūsu līguma termiņa beigām.

Kad līzings ir izdevīgāks:

• Vai nav naudas, lai iegādātos automašīnu.
• Vēlaties vadīt transportlīdzekli, kas ir no jūsu pirkuma cenu diapazonā.
• Vai nevarētu pārsniegt nobraukumu vāciņu līgums, parasti starp 10000 un 15000 jūdzes gadā.
• Var rūpēties par automašīnas eksterjera un interjera, pievēršot īpašu uzmanību, lai izvairītos no nicks, pārplūdes un citus kosmētikas bojājumus.
• Gaidīt nomāt citu auto, kad jūsu transportlīdzekļa pašreizējo līgumu termiņš.

Pārsniegšana nobraukuma ierobežojumus jūsu nomas Jums var maksāt no 10 līdz 15 centiem par vienu kilometru. www.onefinance.lv būs pārbaudīt savu automašīnu tieši pirms nomas termiņa beigām, un jums arī būs jāmaksā par pārmērīgu nodilumu.

Kā izīrēšanai
Līzinga auto ir mazāk sarežģīta nekā pērkot vienu. Bet, lai iegūtu labāko piedāvājumu par auto, kuru vēlaties, jums ir vēl rīkojieties šādi:

Līzinga procesa soļi

• Solis 1. Izvēlieties tipa Kādu automašīnu jūs vēlaties? Vēl labāk, kādi auto jums vajag? Kabriolets? Sedana? SUV?
• 2. solis Izvēlieties savu models- Izveidojiet sarakstu ar automašīnu veidu jūsu cenu diapazonā. Jūs varat samazināt nav nomas izmaksas, ieskaitot modeļus ar labvēlīgu gāzes nobraukumu, augsta uzticamība, top drošības funkcijām un zemas apdrošināšanas prēmijām (jautājiet savam auto apdrošināšanas aģents sarakstu transportlīdzekļiem, kas atbilst rēķinu).
• 3. solis Veikt testa braucienu Kad esat sašaurināt savu sarakstu ar dažiem modeļiem, jālieto katru automašīnu testa disku. Pievērsiet īpašu uzmanību komfortam, redzamību, bremžu, stūres, iekšējo troksni un triecienu absorbciju. Šajā posmā vēl nav nerunājot jūs plānojat iznomāt (vairāk par šo 6. solī).
• Solis 4. Jautāt par drošumam jūsu testa brauciena laikā, jautājiet pārdevējam, vai transportlīdzeklis ir aprīkots ar pretbloķēšanas bremžu sistēmu (ABS), elektroniskā stabilitātes kontrole (ESC) un galvas aizsarglīdzekļus sānu gaisa spilveni. Visi ir vērtīgas drošības pazīmes.
• 5. solis Salīdziniet nomas piedāvājumi Kad atgriežaties mājās no izplatītāja, aprēķināt nomas darījumus piedāvājumu un saprast, cik daudz jūs varat atļauties maksāt katru mēnesi.
• 6. solis Runā cena pirmās Kad esat gatavs atgriezties koncesijas panākt vienošanos, nav pateikt izplatītāju plānojat iznomāt līdz brīdim, kad jūs esat vienojies par pirkuma cenu. Lielākā daļa cilvēku, kas nomā neapzinās, ka viņu ikmēneša maksājumi tiks balstīta uz galīgo norunātās cenas.
• 7. solis Pārrunāt galīgo cenu transportlīdzeklim. Jūs varat uzzināt, kādi jauni auto maksā tirgotājs par 14 $ par vienu transportlīdzekli pie Lietotāju atsauksmēm Jūsu ikmēneša maksājumi tiks balstīta uz cenu, un pārdevējs nokārtos. Šī cena būs kaut kur starp dīlera vairumtirdzniecības cenu un ražotāja ieteiktā mazumtirdzniecības cena.
• Solis 8. Uzmanieties no gab- Jūsu pārdevējs var mēģināt virzīt jūs uz noslēguma darījumu, koncentrējoties uz salīdzinoši zemu summu jums būs jāmaksā katru mēnesi. Tas tomēr būs pievienot kopējo summu jūs maksājat.
• Solis 9. Maksājiet līzingu- Jo lielāks jūsu sākotnējais pirmā iemaksa, jo zemāka jūsu cilni ikmēneša būs. Tāpat kā ar jebkuru rēķinu, jums sodīti, ja tu nespēj veikt maksājumus laikā. Pievēršoties jūsu nomāto auto agri, pirms aizdevuma termiņa gali parasti rezultātā sodu, ja vien jums ir tirdzniecība ar automašīnu citu nomāto vai iegādāto automašīnu.